The quick brown fox jumps over the lazy dog.

The quick brown fox jumps over the lazy dog.
Доступность: На складе
Доставим за 2 дня
4 446.67 грн.

Описание The quick brown fox jumps over the lazy dog.

  • Классификация: Single Malt Scotch Whisky
  • Коктейли: Irish Coffee
  • Особенности вкуса: Jura Journey - Виски имеет шелковистый вкус с нотами груши и ириски. В длинном, маслянистом привкусе ощущаются оттенки ореха, абрикоса и легкое прикосновение корицы. Jura 10yo - Виски имеет шелковистый вкус с яркими нотами темных сушеных ягод, жареного миндаля, нектарина, ванили, специй, кофе и длительное согревающее лакомство. Jura 12yo - Пышный, хорошо сбалансированный, с доминирующими нотками пряностей, черного шоколада, кофе, меда, тростникового сахара и изюма.
  • Аромат: Jura Journey – многогранный, нежный, полный тонами спелых фруктов, миндаля, ванили, кокоса, с легкой дымной нотой. Jura 10yo – фруктово-ореховый, с легким оттенком ванили, апельсина, нектаринов, темного шоколада и черного молотого перца, имеет приятную дымную нотку. Jura 12yo – многогранный, с тонами черного шоколада, грецкого ореха, меда, сухофруктов, с приятной дымной нотой.
  • Гастрономическая сочетаемость: Виски – отличный дижестив, который можно дополнить сигарой, пить в чистом виде, или немного разбавить водой.
  • Температура подачи: 18-21°С
  • Медали: Jura 10yo - Inernational Wine & Whisky Competition 2017 - Gold. Jura 12yo - Inernational Wine & Whisky Competition 2022 - Gold.
  • Дополнительные Выдержка: Isle of Jura Journey. Минимум 6 лет в бочках из-под бурбона Isle of Jura 10 уо. 10 лет в бочках из белого американского дуба и в боках из-под хереса Isle of Jura 12 уо. 12 лет в бочках из белого американского дуба и в боках из-под хереса Олоросо
  • Страна регистрации бренда: Великобритания

Isle of Jura – єдина ґуральня на острові Джура, розташованому на північ від Айли. Назва острова походить від давньоскандинавського слова, яке означає «Оленячий острів», що вельми справедливо, оскільки на острові проживає приблизно 6000 оленів, що в десятки разів перевищує кількість жителів острова.

Це місце славиться своїми прекрасними краєвидами, могутніми горами, дикими оленями, легендами, ну і, звичайно ж, своїм віскі. На цьому острові геніальний Джордж Оруелл написав найпопулярнішу антиутопію «1984». Місцеві пишаються цим фактом, а тому 1984 року було випущено віскі Джура, названий на честь письменника. Віскікурня є дуже важливим місцем для населення невеликого острова – це місце роботи для більшості, а також центр їх культурного життя. Тому не дивно, що для багатьох на острові створення віскі є сенсом життя.

Завод Isle of Jura був побудований 1810-го року у селищі Крейґхаус в печері контрабандистів.
У 1875-му його придбав і відремонтував Джеймс Фергюсон із синами. Проте вже в 1901 році, через спад в економіці, завод закрили і він не діяв аж до середини XX століття.

Знову він запрацював у 1963 року, коли двоє місцевих підприємців – Робін Флетчер і Тоні Райлі-Сміт, у партнерстві з компанією Charles Mackinlay & Co, вирішили відновити завод для привернення на острів нових жителів і забезпечення робочих місць.

Архітектором нової ґуральні став Вільям Делм-Еванс, який раніше був задіяний у будівництві Tullibardine і Glenallachie. Він запропонував встановити високі перегінні куби, які дають змогу створювати легкі та досить еклектичні солодові суміші.

Нова ґуральня почала виробляти віскі, більше схожий на стиль Хайленда, ніж на важкий острівний стиль сусідньої Айли. Спирти виходять м’якими, насичені духом високогір’я Шотландії, а солод, який використовують у виробництві, має легкий запах торфу. Вода для виготовлення віскі Jura використовується з озера Лох Бейл, що знаходиться всього в 3 милях від віскікурні.

Jura Journey – привітний односолодовий віскі, легкий та фруктовий, з ніжним дотиком прянощів.
Витримка впродовж 8 років у відібраних бочках з-під бурбону із американського білого дубу надає йому нот вершкової ванілі, пеканового пирога, свіжої груші та м’якої кориці.
Ідеальна відправна точка для знайомства з віскі Jura.

Jura 10уо – гладка універсальність для сучасних любителів віскі, має ніжну пряність та солодку хересну ноту в смаку.
Солодові спирти отримуються у високих перегонних кубах і витримується протягом 10 років в бочках з-під бурбону із американського білого дубу, а на фініші останнім штрихом є витримка в бочках з-під хересу Олоросо.
Це солодкий, м’який віскі зі смаком насиченого чорного шоколаду та ванільного крему.

Jura 12уо – це найбільш інтенсивний та яскравий віскі в лінійці Jura, 12 років витримки надали йому насиченого смаку.
Витримка в бочках з-під бурбону із американського білого дубу і фінішна витримка в бочках з-під хересу Олоросо надають йому солодкого смаку з теплими нотами прянощів, банану, м’яких цитрусових тонів і фінішних нюансів свіжомеленої кави та чорного шоколаду.
Стане ідеальним супроводом для зустрічі чи гарним подарунком поціновувачу.

4 446.67 грн.

Характеристики The quick brown fox jumps over the lazy dog.

Доп. Характеристики
Вес, кг. 4.2 кг
Объем 2.1
Страна(регион) Великобритания
Цвет Jura Journey – янтарно-золотой. Jura 10yo – медно-золотой. Jura 12yo – Золотистый.
Характеристики
Вид Виски односолодовый
Вкус Дымный (Smoky)
Выдержка 12 лет
Выдержка в бочках Дубовые
Крепость 40%
Регион Айленд
4 446.67 грн.

Похожие напитки

Віскі Jura Seven Wood 0.7 л 42% в подарунковій коробці

Віскі Jura Seven Wood 0.7 л 42% в подарунковій коробці

Классификация: Single Malt Scotch Whisky Коктейли: Irish Coffee Особенности вкуса: Насыщенный, многогранный, с тонами печеного персика, карамели, лакрицы, апельсиновых цукатов с легкой дымной нотой. Аромат: Сложный, с оттенками кофе, пряного имбир..

4 685.33 грн.

Віскі Jura The Loch 0.7 л 44.5% у подарунковій коробці

Віскі Jura The Loch 0.7 л 44.5% у подарунковій коробці

Классификация: Single Malt Scotch Whisky Коктейли: Irish Coffee Особенности вкуса: Щедр и глубок, раскрывается нюансами кофе, тропических фруктов, сухофруктов и молотого перца. Аромат: Пребывание в хересной бочке обогатило виски щедрыми фруктовыми..

5 212.00 грн.

Активность покупателей