Аперитив італійський Hotel Starlino Rose Pink Aperitivo 0,75 л 17%

Аперитив італійський Hotel Starlino Rose Pink Aperitivo 0,75 л 17%
В наявності
Доставимо за 2 дні
Hotel Starlino Виробник: Hotel Starlino
935.52 грн.

Опис Аперитив італійський Hotel Starlino Rose Pink Aperitivo 0,75 л 17%

Hotel Starlino Rose Pink Aperitivo 0,75л 17%

Придбати Hotel Starlino Rose Pink Aperitivo 0,75л 17% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Hotel Starlino, яка сподобається як знавцям і цінителям цього напою, так і тим, хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили на визнання на світовому ринку, а тепер їх продукцію зможе повною мірою оцінити та купити Hotel Starlino Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Львів, Запоріжжя, Полтава, Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити Hotel Starlino Rose Pink Aperitivo 0,75 л 17% за максимально доступною ціною, з доставкою у всі міста країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • В онлайн-гіпермаркеті BestDrinks ви можете придбати Hotel Starlino Rose Pink Aperitivo 0,75 л 17% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • Якість та справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • Кожен місяць ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • Ми пропонуємо велику лінійку алкоголю власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • Купити Hotel Starlino у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як у центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна сплатити зручним для вас способом.
  • Оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші запитання щодо Hotel Starlino Rose Pink Aperitivo 0,75 л 17%, а кависти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових уподобань та особливостей заходу.
935.52 грн.

Характеристики Аперитив італійський Hotel Starlino Rose Pink Aperitivo 0,75 л 17%

Доп. Характеристики
Бренд Hotel Starlino
Брендлайн Hotel Starlino Rose Pink Aperitivo 0,75 л
Вага, кг. 1,8
Вид аперитив
Група Лікер
Категорія Аперетив
Країна(регіон) Італія
Міцність 17%
Об `єм 0,75
Сегмент Алкогольні напої
Температура подачі 5-8°C
935.52 грн.

Схожі напої

Аперитив італійський Hotel Starlino Arancione Orange Aperitivo 0,75 л 17%

Аперитив італійський Hotel Starlino Arancione Orange Aperitivo 0,75 л 17%

Hotel Starlino Arancione Orange Aperitivo 0,75 л 17% Придбати Hotel Starlino Arancione Orange Aperitivo 0,75 л 17% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує вел..

935.52 грн.

Аперитив італійський Hotel Starlino Rosso Red Vermouth 0,75 л 17%

Аперитив італійський Hotel Starlino Rosso Red Vermouth 0,75 л 17%

Hotel Starlino Rosso Red Vermouth 0,75 л 17% Придбати Hotel Starlino Rosso Red Vermouth 0,75 л 17% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Hotel..

1 011.84 грн.

Активність покупців