Бренді вірменський "П'ять зірок" 5 років Афродіта 0,5л 40%

Бренді вірменський
В наявності
Доставимо за 2 дні
Прошанський Виробник: Прошанський
639.36 грн.

Опис Бренді вірменський "П'ять зірок" 5 років Афродіта 0,5л 40%

Бренді вірменський "П'ять зірок" 5 років Афродіта 0,5л 40%

Купити Бренді вірменський "П'ять зірок" 5 років Афродіта 0,5л 40% в асортименті та замовити по найкращим цінам можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Афродіта 5*, яка сподобається як знавцям і цінителям цього напою, так і тим, хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили на визнання на світовому ринку, а тепер їх продукцію зможе повною мірою оцінити та купити Афродіта 5* Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Львів, Запоріжжя , Полтава, Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити Бренді вірменський "П'ять зірок" 5 років Афродіта 0,5л 40% максимально доступною ціною, з доставкою до всіх міст країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • В онлайн-гіпермаркет BestDrinks ви можете придбати Бренді вірменський "П'ять зірок" 5 років Афродіта 0,5л 40% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • Якість та справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • Кожен місяць ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • Ми пропонуємо велику лінійку алкоголю власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • Купити Афродіта 5* у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як у центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна сплатити зручним для вас способом.
  • Оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші запитання щодо Бренді вірменська "П'ять зірок" 5 років Афродіта 0,5л 40%, а кависти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових уподобань та особливостей заходу.
639.36 грн.

Характеристики Бренді вірменський "П'ять зірок" 5 років Афродіта 0,5л 40%

Доп. Характеристики
Бренд Афродіта
Брендлайн Вірменський бренді "П'ять зірок" 5 років Афродіта
Вага, кг. 1,32
Вид 5 років
Витримка 5 років
Група Коньяк та Бренді
Категорія 5 років
Колір Золотистий
Країна(регіон) Вірменія
Міцність 40%
Об `єм 0,5
Регіон Ачапняк
Сегмент Алкогольні напої
Температура подачі 20-25 ºC
639.36 грн.

Схожі напої

Бренді Вірменський

Бренді Вірменський "П'ять зірок" 5 років Глечик 0,5л 40%

Бренді Вірменський "П'ять зірок" 5 років Глечик 0,5л 40% Купити Бренді Вірменський "П'ять зірок" 5 років Глек 0,5л 40% в асортименті та замовити по найкращим цінам можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks ..

639.36 грн.

Коньяк вірменський

Коньяк вірменський "П'ять зірок" 5 років Булава 0,5л 40%

Коньяк вірменський "П'ять зірок" 5 років Булава 0,5л 40% Купити Коньяк вірменський "П'ять зірок" 5 років Булава 0,5л 40% в асортименті та замовити по найкращим цінам можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропону..

639.36 грн.

Коньяк вірменський

Коньяк вірменський "П'ять зірок" 5 років Кінь 0,5л 40%

Коньяк вірменський "П'ять зірок" 5 років Кінь 0,5л 40% Купити Коньяк вірменський "П'ять зірок" 5 років Кінь 0,5л 40% в асортименті та замовити по найкращим цінам можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує..

639.36 грн.

Коньяк Вірменський

Коньяк Вірменський "П'ять зірок" 5 років Печера 0,5л 40%

Коньяк Вірменський "П'ять ЗІРОК" 5 років Печера 0,5л 40% Купити Коньяк Вірменський "П'ять ЗІРОК" 5 років Печера 0,5л 40% в асортименті та замовити по найкращим цінам можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермарк..

639.36 грн.

Активність покупців