Горілка Житомирський Стандарт 0,25л 38%

Горілка Житомирський Стандарт 0,25л 38%
В наявності
Доставимо за 2 дні
Житомирський Стандарт Виробник: Житомирський Стандарт
76.32 грн.

Опис Горілка Житомирський Стандарт 0,25л 38%

Горілка Житомирський Стандарт 0,25 л 38%

Купити Горілка Житомирський Стандарт 0,25 л 38% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Житомирський Стандарт 38%, яка сподобається як знавцям і цінителям цього напою, так і тим, хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили на визнання на світовому ринку, а тепер їхню продукцію зможе повною мірою оцінити та купити Житомирський Стандарт 38% Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Львів, Запоріжжя, Полтава, Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити Горілка Житомирська Стандарт 38% 0,25 л 0,25 л 38% за максимально доступною ціною, з доставкою у всі міста країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • В онлайн-гіпермаркет BestDrinks ви можете придбати Горілка Житомирський Стандарт 38% 0,25 л 0,25 л 38% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • Якість та справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • Кожен місяць ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • Ми пропонуємо велику лінійку алкоголю власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • Купити Житомирський Стандарт 38% у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як у центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна сплатити зручним для вас способом.
  • Оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші запитання по Горілка Житомирський Стандарт 38% 0,25 л 0,25 л 38%, а кависти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових уподобань та особливостей заходу.< /li>
76.32 грн.

Характеристики Горілка Житомирський Стандарт 0,25л 38%

Доп. Характеристики
Бренд Житомирський Стандарт
Брендлайн Горілка Житомирський Стандарт 38% 0,25 л
Вага, кг. 0,45
Вид Класична
Витримка ні
Група Горілка
Категорія класична
Колір Прозора
Країна(регіон) Україна
Міцність 38%
Об `єм 0,25
Регіон Житомир
Сегмент Алкогольні напої
Температура подачі Влітку - 5 ° С, взимку - 12 ° С
76.32 грн.

Схожі напої

Горілка Житомирський Стандарт 0,25 л 40%

Горілка Житомирський Стандарт 0,25 л 40%

Горілка Житомирський Стандарт 0,25 л 40% Купити Горілка Житомирський Стандарт 0,25 л 40% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Житомирський ..

81.60 грн.

Активність покупців