Горілка Stoli 0,5л 40%

Горілка Stoli 0,5л 40%
В наявності
Доставимо за 2 дні
Столичная Виробник: Столичная
377.28 грн.

Опис Горілка Stoli 0,5л 40%

Горілка Stoli 0,5л 40%

Купити горілка Stoli 0,5л 40% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Stoli, яка припаде до смаку як знавцям і цінителям цього напою, так і тим, хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили визнання на світовому ринку, а тепер їх продукцію зможе повною мірою оцінити і купити Stoli Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницьк, Львів, Запоріжжя, Полтава, Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити горілка Stoli 0,5 л 40% за максимально доступною ціною, з доставкою в усі міста країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • в онлайн-гіпермаркет BestDrinks ви можете придбати горілка Stoli 0,5л 40% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • якість і справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • щомісяця ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • ми пропонуємо велику лінійку алкоголю Власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • купити Столична Блубері в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як в центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна оплатити зручним для вас способом.
  • оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші питання по горілка Stoli 0,5л 40%, а кавісти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових переваг і особливостей заходу.
377.28 грн.

Характеристики Горілка Stoli 0,5л 40%

Доп. Характеристики
Бренд Столична
Брендлайн Горілка Столична
Вага, кг. 0,9
Вид Горілка
Витримка немає
Група Горілка
Категорія Настойка
Колір Кристально чистий
Країна(регіон) Латвія
Міцність 40%
Об `єм 0,5
Регіон Рига
Сегмент алкогольні напої
Температура подачі 20-22 °С
377.28 грн.

Схожі напої

Горілка Stolichnaya Blueberi 0,7л 37,5%

Горілка Stolichnaya Blueberi 0,7л 37,5%

Алкогольний напій Stolichnaya Blueberi 0,7л 37,5% Купити алкогольний напій Stolichnaya Blueberi 0,7л 37,5% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Алкогольний напій Stolichnaya Blueberi 0,7 л 37,5% ..

356.64 грн.

Горілка Stoli 0,7л 40%

Горілка Stoli 0,7л 40%

Горілка Stoli 0,7л 40% Купити горілка Stoli 0,7л 40% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Столична Блубері, яка припаде до сма..

437.28 грн.

Активність покупців