Коньяк Metaxa 5 зірок 0,5л 38%

Коньяк Metaxa 5 зірок 0,5л 38%
В наявності
Доставимо за 2 дні
Metaxa Виробник: Metaxa
581.28 грн.

Опис Коньяк Metaxa 5 зірок 0,5л 38%

Коньяк Metaxa 5 * 0,5 л 38%

Купити Коньяк Metaxa 5 * 0,5 л 38% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Metaxa 5*, яка припаде до смаку як знавцям і цінителям цього напою, так і тим, хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили визнання на світовому ринку, а тепер їх продукцію зможе повною мірою оцінити і купити Metaxa 5* Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницьк, Львів, Запоріжжя, Полтава, Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити Коньяк Metaxa 5* 0,5 л 38% за максимально доступною ціною, з доставкою в усі міста країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • в онлайн-гіпермаркет BestDrinks ви можете придбати Коньяк Metaxa 5 * 0,5 л 38% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • якість і справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • щомісяця ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • ми пропонуємо велику лінійку алкоголю Власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • купити Metaxa 5 * в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як в центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна оплатити зручним для вас способом.
  • оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші питання по Коньяк Metaxa 5* 0,5 л 38%, а кавісти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових переваг і особливостей заходу.
581.28 грн.

Характеристики Коньяк Metaxa 5 зірок 0,5л 38%

Доп. Характеристики
Бренд Metaxa 5*
Вага, кг. 1,992
Вид Бренді
Витримка 5 років
Група Коньяк і бренді
Категорія 5 років
Колір насиченого бурштинового кольору з красивим золотистим відтінком.
Країна(регіон) Греція
Міцність 38%
Об `єм 0,5
Регіон Аттика, Коринф, Крит
Сегмент алкогольні напої
Температура подачі 18-21 ° з
581.28 грн.

Активність покупців