Крем-лікер Bumbu Cream 0,7л 15%

Крем-лікер Bumbu Cream 0,7л 15%
В наявності
Доставимо за 2 дні
Bumbu Виробник: Bumbu
1 731.84 грн.

Опис Крем-лікер Bumbu Cream 0,7л 15%

Крем-лікер Bumbu Cream 0,7 л 15%

Купити крем-лікер Bumbu Cream 0,7л 15% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Bumbu, яка припаде до смаку як знавцям та поціновувачам цього напою, так і тим, хто тільки-но починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили на визнання на світовому ринку, а тепер їхню продукцію, а саме крем-лікер Bumbu Cream 0,7л 15 % може повною мірою оцінити та купити Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Львів, Запоріжжя, Полтава, Суми, Франківськ , Луцьк та Україна. У нас ви можете купити крем-лікер Bumbu Cream 0,7л 15% за максимально доступною ціною, з доставкою до всіх міст країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • В онлайн-гіпермаркет BestDrinks ви можете придбати крем-лікер Bumbu Cream 0,7л 15% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • Якість та справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • Кожен місяць ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • Ми пропонуємо велику лінійку алкоголю власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • Купити крем-лікер Bumbu Cream 0,7л 15% у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як у центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна сплатити зручним для вас способом.
  • Оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші питання по крем-лікеру Bumbu Cream 0,7л 15%, а кавісти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових уподобань та особливостей заходу.
1 731.84 грн.

Характеристики Крем-лікер Bumbu Cream 0,7л 15%

Доп. Характеристики
Бренд Bumbu
Брендлайн Крем-Лікер Bumbu Cream
Вага, кг. 1,4
Вид Лікер
Витримка немає
Вкус Насичений, але не важкий. Ідеальне поєднання солодощі рома Bumbu Original, спецій і вершків
Група Лікери
Категорія Лікери
Колір Кремово-білий
Країна(регіон) Барбадос
Міцність 15%
Сегмент Алкогольні напої
Температура подачі 8-10°С
1 731.84 грн.

Активність покупців