Кубинський ром Havana Club Seleccion de Maestros 0,7л 45% у коробці

Кубинський ром Havana Club Seleccion de Maestros 0,7л 45% у коробці
В наявності
Доставимо за 2 дні
Havana Club Виробник: Havana Club
2 305.44 грн.

Опис Кубинський ром Havana Club Seleccion de Maestros 0,7л 45% у коробці

Кубинський ром Seleccion de Maestros Havana Club є представником преміальної лінійки Iconica, чиї спирти відбираються особливо ретельно і витримуються в кращих бочках.

Ром Havana Club це історія, в якій химерно переплетені Кубинська революція, багаті латифундисти, цукрова тростина та судові позови в американських судах. Сімейство Аречабала зайнялося дистиляцією ще 1878 року, проте бренд Havana Club з'явився значно пізніше, 1934 року й проіснував до кінця 1950-х, коли на Кубі грянула революція. Після націоналізації виробництва та еміграції колишніх господарів цей ром продавався лише на Кубі. З початку 1970-х Острів Свободи знову почав його експорт до багатьох країн світу. З 1994 року держкомпанія Cuba Ron створила спільне підприємство з алкогольним холдингом Pernod Ricard, яке виграло у колишніх правовласників кілька судових процесів у США на ексклюзивне право використовувати назву Havana Club.

Ром Seleccion de Maestros Havana Club створювався майстром-ронеро (купажистом) Хосе Наварро із залученням для відбору спиртів інших авторитетних кубинських експертів. Разом вони створили унікальний купаж, що випускається в обмеженій кількості і складається з найкращих витриманих спиртів, старіння яких проходило у добірних бочках.

2 305.44 грн.

Активність покупців