Лікер De Kuyper Ананас 0,7л 15%

Лікер De Kuyper Ананас 0,7л 15%
В наявності
Доставимо за 2 дні
De Kuyper Виробник: De Kuyper
760.32 грн.

Опис Лікер De Kuyper Ананас 0,7л 15%

Лікер De Kuyper Ананас 0,7л 15%

Купити Лікер De Kuyper Ананас 0,7л 15% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію %BRANDLINE%, яка сподобається як знавцям і цінителям цього напою, так і тим, хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили визнання на світовому ринку, а тепер їхню продукцію зможе повною мірою оцінити та купити %BRANDLINE% Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Львів, Запоріжжя , Полтава, Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити Лікер De Kuyper Ананас 0,7л 15% за максимально доступною ціною, з доставкою у всі міста країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • В онлайн-гіпермаркет BestDrinks ви можете придбати Лікер De Kuyper Ананас 0,7л 15% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • Якість та справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • Кожен місяць ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • Ми пропонуємо велику лінійку алкоголю власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • Купити %BRANDLINE% у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як у центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна сплатити зручним для вас способом.
  • Оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші питання щодо Лікер De Kuyper Ананас 0,7л 15%, а кавісти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових уподобань та особливостей заходу.
760.32 грн.

Характеристики Лікер De Kuyper Ананас 0,7л 15%

Доп. Характеристики
Брендлайн Лікер De Kuyper Ананас 15% 0,7л
Вага, кг. 1,1
Вид Лікер
Витримка ні
Група Лікери
Категорія Лікер
Колір Прозорий
Країна(регіон) Нідерланди
Міцність 15%
Об `єм 0,7
Регіон Схід
Сегмент Алкогольні напої
760.32 грн.

Схожі напої

Лікер De Kuyper Blackberry Ожина 0,7л 15%

Лікер De Kuyper Blackberry Ожина 0,7л 15%

Лікер De Kuyper Blackberry Ожина 0,7л 15% Купити Лікер De Kuyper Blackberry Ожина 0,7л 15% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію De Kuyp..

760.32 грн.

Лікер De Kuyper Blue Curacao 0,7л 15%

Лікер De Kuyper Blue Curacao 0,7л 15%

Лікер De Kuyper Blue Curacao 0,7л 15% Купити Лікер De Kuyper Blue Curacao 0,7л 15% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію De Kuyper, яка пр..

760.32 грн.

Лікер De Kuyper Creme de Bananes 0,7л 15%

Лікер De Kuyper Creme de Bananes 0,7л 15%

Лікер De Kuyper Creme de Bananes 0,7л 15% Придбати De Kuyper Creme de Bananes 0,7л 15%в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію %BRANDLINE%, я..

760.32 грн.

Лікер De Kuyper Mango 0,7л 15%

Лікер De Kuyper Mango 0,7л 15%

Лікер De Kuyper Mango 0,7л 15% Купити Лікер De Kuyper Mango 0,7л 15% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію De Kuyper Mango, яка припаде до с..

760.32 грн.

Активність покупців