Лікер Limoncello di Capri 0,5л 30%

Лікер Limoncello di Capri 0,5л 30%
В наявності
Доставимо за 2 дні
Limoncello di Capri Виробник: Limoncello di Capri
813.60 грн.

Опис Лікер Limoncello di Capri 0,5л 30%

Лікер Limoncello di Capri 0,5л 30%

Купити Лікер Limoncello di Capri 0,5 л 30% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Limoncello di Capri, яка сподобається як знавцям і цінителям цього напою, так і тим, хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили на визнання на світовому ринку, а тепер їх продукцію зможе повною мірою оцінити та купити Limoncello di Capri Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Львів, Запоріжжя , Полтава, Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити Лікер Limoncello di Capri 0,5 л 30% за максимально доступною ціною, з доставкою у всі міста країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • В онлайн-гіпермаркет BestDrinks ви можете придбати Лікер Limoncello di Capri 0,5 л 30% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • Якість та справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • Кожен місяць ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • Ми пропонуємо велику лінійку алкоголю власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • Купити Limoncello di Capri у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як у центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна сплатити зручним для вас способом.
  • Оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші питання по Лікер Limoncello di Capri 0,5л 30%, а кависти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових уподобань та особливостей заходу.
813.60 грн.

Характеристики Лікер Limoncello di Capri 0,5л 30%

Доп. Характеристики
Бренд Limoncello di Capri
Брендлайн Лікер Limoncello di Capri 0,5 л 30%
Вага, кг. 0,9
Вид Лікер
Витримка ні
Група Лікери
Категорія Лікери
Колір Золотисто-зелений
Країна(регіон) Італія
Міцність 30%
Об `єм 0,5
Регіон Чивітавіння
Сегмент Алкогольні напої
Температура подачі 16–18°С
813.60 грн.

Активність покупців