Лікер Negroni Aperivito Sixteen 1л 16%

Лікер Negroni Aperivito Sixteen 1л 16%
В наявності
Доставимо за 2 дні
NEGRONI Виробник: NEGRONI
622.56 грн.

Опис Лікер Negroni Aperivito Sixteen 1л 16%

Лікер NEGRONI SIXTEEN APERITIVO 1 л 16%

Придбати Лікер NEGRONI SIXTEEN APERITIVO 1 л 16% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію NEGRONI, яка сподобається як знавцям і цінителям цього напою, так і тим, хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили на визнання на світовому ринку, а тепер їх продукцію зможе повною мірою оцінити та купити NEGRONI Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Львів, Запоріжжя, Полтава , Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити Лікер NEGRONI SIXTEEN APERITIVO 1 л 16% за максимально доступною ціною, з доставкою до всіх міст країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • В онлайн-гіпермаркет BestDrinks ви можете придбати Лікер NEGRONI SIXTEEN APERITIVO 1 л 16% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • Якість та справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • Кожен місяць ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • Ми пропонуємо велику лінійку алкоголю власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • Купити NEGRONI у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як у центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна сплатити зручним для вас способом.
  • Оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші запитання щодо Лікеру NEGRONI SIXTEEN APERITIVO 1 л 16%, а кависти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових уподобань та особливостей заходу.
622.56 грн.

Характеристики Лікер Negroni Aperivito Sixteen 1л 16%

Доп. Характеристики
Бренд NEGRONI
Брендлайн Лікер NEGRONI SIXTEEN APERITIVO 16% 1л
Вага, кг. 1,584
Вид лікер
Витримка ні
Група Лікер
Категорія Аперетив
Країна(регіон) Італія
Міцність 16%
Об `єм 1
Регіон Мілан
Сегмент Алкогольні напої
622.56 грн.

Схожі напої

Лікер Negroni Eleven 1л 11%

Лікер Negroni Eleven 1л 11%

Лікер NEGRONI ELEVEN 1л 11% Придбати Лікер NEGRONI ELEVEN 1л 11% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію NEGRONI, яка сподобається як знавця..

622.56 грн.

Лікер Negroni Sixteen Aperivito 1л 16%

Лікер Negroni Sixteen Aperivito 1л 16%

Лікер NEGRONI SIXTEEN APERITIVO 1 л 16% Придбати Лікер NEGRONI SIXTEEN APERITIVO 1 л 16% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію NEGRONI, яка ..

624.00 грн.

Лікер Negroni Bitter 1л 25%

Лікер Negroni Bitter 1л 25%

Лікер NEGRONI Bitter 1л 25% Придбати Лікер NEGRONI Bitter 1л 25% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію NEGRONI, яка сподобається як зн..

684.96 грн.

Лікер Negroni Old 1919 1л 21%

Лікер Negroni Old 1919 1л 21%

Лікер NEGRONI OLD 1919 1 л 21% Придбати Лікер NEGRONI OLD 1919 1 л 21% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію NEGRONI, яка сподобається..

684.96 грн.

Активність покупців