Напій міцний плодовий Грушовиця Українська 0,1 л 40%

Напій міцний плодовий Грушовиця Українська 0,1 л 40%
В наявності
Доставимо за 2 дні
Фруктовиця Виробник: Фруктовиця
40.32 грн.

Опис Напій міцний плодовий Грушовиця Українська 0,1 л 40%

Напій міцний плодовий Грушовиця Українська 0,1 л 40%

Купити напій міцний плодовий Грушовиця Українська 0,1 л 40% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Фруктовиця Грушовиця Українська, яка припаде до смаку як знавцям і цінителям цього напою, так і тим, хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили визнання на світовому ринку, а тепер їх продукцію зможе повною мірою оцінити і купити Фруктовиця Грушовиця Українська Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницьк, Львів, Запоріжжя, Полтава, Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити напій міцний плодовий Грушовиця Українська 0,1 л 40% за максимально доступною ціною, з доставкою в усі міста країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • в онлайн-гіпермаркет BestDrinks ви можете придбати напій міцний плодовий Грушовиця Українська 0,1 л 40% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • якість і справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • щомісяця ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • Ми пропонуємо велику лінійку алкоголю Власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • купити Фруктовиця Грушовиця Українська в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як в центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна оплатити зручним для вас способом.
  • оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші питання по напій міцний плодовий Грушовиця Українська 0,1 л 40%, а кавісти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових переваг і особливостей заходу.
40.32 грн.

Характеристики Напій міцний плодовий Грушовиця Українська 0,1 л 40%

Доп. Характеристики
Бренд Фруктовица
Брендлайн напій міцний плодовий Грушовиця Українська
Вага, кг. 0,237
Вид Фруктовица
Витримка 1 рік
Група Горілка
Категорія Фруктовица
Колір Безбарвний
Країна(регіон) Україна
Об `єм 0,1
Регіон Бучач
Сегмент алкогольні напої
Температура подачі 5 -25 °С
40.32 грн.

Активність покупців