Ром Captain Morgan напій на основі рому Tiki Mango+Pineapple 0,7 л 25%

Ром Captain Morgan напій на основі рому Tiki Mango+Pineapple 0,7 л 25%
В наявності
Доставимо за 2 дні
Captain Morgan Виробник: Captain Morgan
639.36 грн.

Опис Ром Captain Morgan напій на основі рому Tiki Mango+Pineapple 0,7 л 25%

Ром Captain Morgan напій на основі рому Tiki Mango+Pineapple 0,7 л 25%

Купити Ром Captain Morgan напій на основі рому Tiki Mango+Pineapple 0,7 л 25% в асортименті та замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Ром Captain Morgan, яка припаде до смаку як знавцям і поціновувачам цього напою, так і тим, хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили на визнання на світовому ринку, а тепер їхню продукцію зможе повною мірою оцінити та купити Ром Captain Morgan Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Львів, Запоріжжя, Полтава, Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити Ром Captain Morgan напій на основі рому Tiki Mango+Pineapple 0,7 л 25% за максимально доступною ціною, з доставкою до всіх міст країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • В онлайн-гіпермаркеті BestDrinks ви можете придбати Ром Captain Morgan напій на основі рому Tiki Mango+Pineapple 0,7 л 25% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • Якість та справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • Кожен місяць ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • Ми пропонуємо велику лінійку алкоголю власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • Купити Ром Captain Morgan у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як у центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна сплатити зручним для вас способом.
  • Оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші питання по Ром Captain Morgan напій на основі рому Tiki Mango+Pineapple 0,7 л 25%, а кависти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових уподобань та особливостей заходу .
639.36 грн.

Характеристики Ром Captain Morgan напій на основі рому Tiki Mango+Pineapple 0,7 л 25%

Доп. Характеристики
Бренд Captain Morgan
Брендлайн Ром Captain Morgan напій на основі рому Tiki Mango+Pineapple 0.7л
Вага, кг. 1,19
Вид Ром
Група Ром
Категорія спайсед
Колір Яскравий, досить світлий, з червоними іскрами
Країна(регіон) Італія
Міцність 25%
Регіон Карибські острови
Сегмент Алкогольні напої
Температура подачі 4°C
639.36 грн.

Схожі напої

Ром Captain Morgan White 3 роки витримки 0,7л 37,5%

Ром Captain Morgan White 3 роки витримки 0,7л 37,5%

Ром Captain Morgan White 0,7 л 37.5% Купити Ром Captain Morgan White 0,7 л 37.5% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Captain Morgan..

608.64 грн.

Ромовий напій Captain Morgan Spiced Gold 0,7л 35%

Ромовий напій Captain Morgan Spiced Gold 0,7л 35%

Ром Captain Morgan Spiced Gold на основі рому 0,7 л 35% Купити Ром Captain Morgan Spiced Gold на основі рому 0,7 л 35% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks п..

608.64 грн.

Ром карибський Captain Morgan Dark Rum 0,7л 40%

Ром карибський Captain Morgan Dark Rum 0,7л 40%

Ром Captain Morgan Dark 0,7 л 40% Купити Ром Captain Morgan Dark 0,7 л 40% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Captain Morgan D..

742.08 грн.

Активність покупців