Ром французький Calvet Cuerpo White Rum 0,7л 37,5%

Ром французький Calvet Cuerpo White Rum 0,7л 37,5%
В наявності
Доставимо за 2 дні
Calvet Виробник: Calvet
439.68 грн.

Опис Ром французький Calvet Cuerpo White Rum 0,7л 37,5%

Ром Cuerpo White Rum 0,7 л 37,50%

Купити Ром Cuerpo White Rum 0,7 л 37,50% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Cuerpo White Rum, яка припаде до смаку як знавцям і цінителям цього напою, так і тим, хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили визнання на світовому ринку, а тепер їх продукцію зможе повною мірою оцінити і купити cuerpo White Rum Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницьк, Львів, Запоріжжя, Полтава, Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити Ром Cuerpo White Rum 0,7 л 37,50% за максимально доступною ціною, з доставкою в усі міста країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • в онлайн-гіпермаркет BestDrinks ви можете придбати Ром Cuerpo White Rum 0,7 л 37,50% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • якість і справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • щомісяця ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • Ми пропонуємо велику лінійку алкоголю Власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • купити Cuerpo White Rum в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як в центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна оплатити зручним для вас способом.
  • оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші питання по Ром Cuerpo White Rum 0,7 л 37,50%, а кавісти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових уподобань і особливостей заходу.
439.68 грн.

Характеристики Ром французький Calvet Cuerpo White Rum 0,7л 37,5%

Доп. Характеристики
Бренд Calvet
Брендлайн Calvet Cuerpo White Rum
Вага, кг. 1
Вид білий ром
Група Ром
Категорія Білий
Колір Прозорий
Країна(регіон) Франція
Міцність 37,50%
Об `єм 0,7
Сегмент алкогольні напої
Температура подачі 10 - 20 °С
439.68 грн.

Активність покупців