Текіла Agavita Gold 0,7л 38%

Текіла Agavita Gold 0,7л 38%
В наявності
Доставимо за 2 дні
Агавита Виробник: Агавита
934.08 грн.

Опис Текіла Agavita Gold 0,7л 38%

Текіла Агавіта Голд 0,7 л 38%

Купити Текіла Агавіта Голд 0,7 л 38% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Агавіта Голд, яка припаде до смаку як знавцям і цінителям цього напою, так і тим, хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили визнання на світовому ринку, а тепер їх продукцію зможе повною мірою оцінити і купити Агавіта Голд Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницьк, Львів, Запоріжжя, Полтава, Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити Текіла Агавіта Голд 0,7 л 38% за максимально доступною ціною, з доставкою в усі міста країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • в онлайн-гіпермаркет BestDrinks ви можете придбати Текіла Агавіта Голд 0,7 л 38% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • якість і справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • щомісяця ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • Ми пропонуємо велику лінійку алкоголю Власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • купити Агавіта Голд в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як в центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна оплатити зручним для вас способом.
  • оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші запитання по Текіла Агавіта Голд 0,7 л 38%, а кавісти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових уподобань і особливостей заходу.
934.08 грн.

Характеристики Текіла Agavita Gold 0,7л 38%

Доп. Характеристики
Бренд Agavita
Брендлайн Agavita Gold
Вага, кг. 1,32
Вид золота текіла
Витримка немає
Група Мескаль і Текіла
Категорія Gold
Колір Солом'яно-золотистий
Країна(регіон) Мексика
Міцність 38%
Об `єм 0,7
Регіон Халіско
Сегмент алкогольні напої
Температура подачі 20-22 °С
934.08 грн.

Схожі напої

Текіла Agavita Blanco 0,7л 38%

Текіла Agavita Blanco 0,7л 38%

Текіла Агавіта Бланко 0,7 л 38% Купити Текіла Агавіта Бланко 0,7 л 38% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Агавіта Бланко, яка припад..

934.08 грн.

Активність покупців