Текіла Olmeca Blanco 0,7л 38%

Текіла Olmeca Blanco 0,7л 38%
В наявності
Доставимо за 2 дні
Olmeca Виробник: Olmeca
876.96 грн.

Опис Текіла Olmeca Blanco 0,7л 38%

Текіла Olmeca Blanco 0,7 л 38%

Купити Текіла Olmeca Blanco 0,7 л 38% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Olmeca Blanco, яка припаде до смаку як знавцям і цінителям цього напою, так і тим, хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили визнання на світовому ринку, а тепер їх продукцію зможе повною мірою оцінити і купити Olmeca Blanco Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницьк, Львів, Запоріжжя, Полтава, Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити Текіла Olmeca Blanco 0,7 л 38% за максимально доступною ціною, з доставкою в усі міста країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • в онлайн-гіпермаркет BestDrinks ви можете придбати Текіла Olmeca Blanco 0,7 л 38% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • якість і справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • щомісяця ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • Ми пропонуємо велику лінійку алкоголю Власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • купити Olmeca Blanco в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як в центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна оплатити зручним для вас способом.
  • оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші запитання по Текіла Olmeca Blanco 0,7 л 38%, а кавісти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових уподобань і особливостей заходу.
876.96 грн.

Характеристики Текіла Olmeca Blanco 0,7л 38%

Доп. Характеристики
Бренд Olmeca
Брендлайн Olmeca Blanco
Вага, кг. 1,28
Вид Срібна текіла
Витримка немає
Група Мескаль і Текіла
Категорія silver
Колір прозорий, чистий
Країна(регіон) Мексика
Міцність 38%
Об `єм 0,7
Регіон Халіско
Сегмент алкогольні напої
Температура подачі 18-20°C
876.96 грн.

Схожі напої

Текіла Olmeca Gold 0,7л 38%

Текіла Olmeca Gold 0,7л 38%

Текіла Olmeca Gold Ольмека Голд 0,7 л 38% Купити Текіла Olmeca Gold Ольмека Голд 0,7 л 38% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Текіла Текіла Olmeca Gold Ольмека Голд 0,7 л 38% – ..

895.20 грн.

Активність покупців