Montelvini: Fine Wines for Every Occasion

Montelvini

 

Історія MontelviniMontelvini - це італійський винний будинок, який має багатолітню історію та традиції у виробництві якісних вин. Заснований в 1881 році, Montelvini пройшов довгий шлях розвитку та став одним з найпопулярніших виноробів у регіоні Венето.

 

Категорії товарів MontelviniMontelvini виробляє широкий асортимент вин різних категорій. Основні категорії товарів Montelvini включають:

1. Шампанське ігристе вино: Монтелвіні пропонує великий вибір хорошої якості шампанських вин, які відомі своєю свіжістю та елегантністю. Вони ідеально підходять для святкових подій та особливих випадків.

2. Червоне вино: Montelvini виробляє вино з видатною стійкістю та багатим смаком. Ці червоні вина відрізняються своєю глибокою фруктовою ароматикою та збалансованим смаком.

3. Біле вино: Montelvini також виробляє білі вина, які характеризуються свіжістю, легкістю та ніжністю. Вони чудово підходять як аперитиви та доповнення до страв з морепродуктів.

4. Рожеве вино: Montelvini має в своєму асортименті також і рожеві вина, які відрізняються приємним фруктовим ароматом та свіжим смаком. Ці вина чудово підходять для літніх вечорів та відпочинку.

Незалежно від категорії товару, Montelvini пропонує тільки вино високої якості, виготовлене з дбайливо відібраних виноградних сортів та з використанням традиційних методів виробництва. Кожна пляшка Montelvini - це втілення смаку та стилю італійської виноробної майстерності.

Вино ігристе Prosecco DOC Extra Dry White сухе Promosso 0,75 л 11,50%
467.04 грн.
В наявності Код товару: 13427
Вино ігристе PROSECCO DOC EXTRA DRY WHITE сухе PROMOSSO 0,75л 11,50% Придбати Вино ігристе PROSECCO DOC EXTRA DRY WHITE сухе PROMOSSO 0,75л 11,50% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гі..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)