Luc Belaire: Елегантність у кожній крапельці

Luc Belaire

Бренд преміального шампанського

Luc Belaire - це бренд, відомий своїм преміальним шампанським, яке виробляється у Франції. Бренд був створений в результаті спільного проекту групи французьких виноробів та медіа-персони Rick Ross, знаменитого американського реп-виконавця.

Сміливі смаки та стильні пляшки

Luc Belaire виробляє шампанське з різних сортів винограду, таких як Chardonnay, Pinot Noir і Gamay. Кожна пляшка має своє неповторне оформлення, яке підкреслює елегантність та розкош бренду. Це робить Luc Belaire популярним вибором для вечірок та святкових подій.

Ексклюзивне переживання

Смак шампанського Luc Belaire - це поєднання свіжості та багатих фруктових ноток. Він пропонує цінителям ексклюзивне переживання з винограду високої якості, яке гармонійно поєднується з піднятими настроями та особливими моментами життя.

Обмежені серії

Luc Belaire випускає також обмежені серії свого шампанського, які створені спеціально для колекціонерів та шанувальників бренду. Ці унікальні видання надають можливість насолоджуватися шампанським в стильному та елегантному виконанні, а також стають предметами колекціонування.

Вино ігристе Luc Belaire Rose Rose Sparkling Wine рожеве брют 0,75 л 12,5%
1 490.40 грн.
В наявності Код товару: 12431
Вино ігристе Luc Belaire Rose Rose Sparkling Wine рожеве брют 0,75 л 12,5% Luxe Rosé-це напрочуд успішне вино у вічному стилі, вироблене з класичного купажу на відзначеній нагородами виноробні в Провансі. З добірних сортів винограду сіра, Гренаш..
Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)