Віскі Баллантайнс Файнест, Ballantine's Finest 0,7 л 40%

Віскі Баллантайнс Файнест, Ballantine's Finest 0,7 л 40%
В наявності
Доставимо за 2 дні
Ballantine's Виробник: Ballantine's
729.12 грн.

Опис Віскі Баллантайнс Файнест, Ballantine's Finest 0,7 л 40%

Віскі Баллантайнс Файнест, Ballantine's Finest 0,7 л 40%

Купити віскі Баллантайнс Файнест, Ballantine's Finest 0,7 л 40% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Ballantine's Finest, яка припаде до смаку як знавцям і цінителям цього напою, так і тим, хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили визнання на світовому ринку, а тепер їх продукцію зможе повною мірою оцінити і купити Ballantine's Finest Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницьк, Львів, Запоріжжя, Полтава, Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити віскі Баллантайнс Файнест, Ballantine's Finest 0,7 л 40% за максимально доступною ціною, з доставкою в усі міста країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • в онлайн-гіпермаркет BestDrinks ви можете придбати віскі Баллантайнс Файнест, Ballantine's Finest 0,7 л 40% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • якість і справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • щомісяця ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • Ми пропонуємо велику лінійку алкоголю Власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • купити Ballantine's Finest в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як в центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна оплатити зручним для вас способом.
  • оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповідь на всі ваші питання по віскі Баллантайнс Файнест, Ballantine's Finest 0,7 л 40%, а кавісти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових переваг і особливостей заходу.
729.12 грн.

Характеристики Віскі Баллантайнс Файнест, Ballantine's Finest 0,7 л 40%

Доп. Характеристики
Бренд Ballantine's
Брендлайн Віскі Баллантайнс Файнест
Вага, кг. 1,1
Вид Бленд
Витримка 3 роки
Група віскі і Бурбон
Категорія Бленд
Колір світло-золотистий
Країна(регіон) Шотландія
Об `єм 0,7
Регіон Спейсайд
Сегмент алкогольні напої
Температура подачі 18-20°C
729.12 грн.

Схожі напої

Віскі Баллантайнс Файнест металева упаковка, Ballantine's Finest in metal box 0,7 л 40%

Віскі Баллантайнс Файнест металева упаковка, Ballantine's Finest in metal box 0,7 л 40%

Віскі Баллантайнс Файнест металева упаковка, Ballantine's Finest in metal box 0,7 л 40% Купити віскі Баллантайнс Файнест металева упаковка, Ballantine's Finest in metal box 0,7 л 40% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашо..

710.88 грн.

Віскі Ballantine's Brasil Lime 0,7л 35%

Віскі Ballantine's Brasil Lime 0,7л 35%

Віскі Ballantine's Brasil 0,7 л 35% Купити віскі Ballantine's Brasil 0,7 л 35% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Засновник марки, Джордж Беллантайн, народився і виріс у звичайній шот..

783.36 грн.

Віскі Баллантайнс Файнест, Ballantine's Finest 0,5 л 40%

Віскі Баллантайнс Файнест, Ballantine's Finest 0,5 л 40%

Віскі Баллантайнс Файнест, Ballantine's Finest 0,5 л 40% Купити віскі Баллантайнс Файнест, Ballantine's Finest 0,5 л 40% в асортименті і замовити за найкращими цінами можна на нашому сайті BestDrinks. Онлайн-гіпермаркет BestDrinks..

583.68 грн.

Активність покупців