Віскі Jack Daniel's Old No.7 3 л 40%

Віскі Jack Daniel's Old No.7 3 л 40%
В наявності
Доставимо за 2 дні
Jack Daniel's Виробник: Jack Daniel's
4 287.36 грн.

Опис Віскі Jack Daniel's Old No.7 3 л 40%

Віскі Jack Daniel's Old No.7 3 л 40%

Те, що лікеро–горілчаний завод Джека Деніела (Jack Daniels) спалює свій знаменитий віскі Теннессі саме в Лінчбурзі, цікаво: адже в цьому місті з часів Сухого закону – не можна було розливати жодної краплі алкоголю. Це не завадило успіху бренду.

Чого не знають багато послідовників бренду: віскі Джека Деніела з Теннессі (Tennessee) в принципі виробляється як бурбон і також може продаватися під цією назвою. Він повністю відповідає вимогам для цього: таким чином, Джек Деніел спалює свій віскі з пюре з 80% кукурудзою, 12% житом і 8% ячменем – принаймні, 51% кукурудзи повинно мати бурбон. Подальше зберігання здійснюється в нових дубових бочках. Jack Daniels використовується нові згорілі Бочки з відносно сильною обробкою.

І все ж є одна важлива відмінність, яка відрізняє Jack Daniel's від інших брендів: віскі з Теннессі повинні проходити так званий заміський процес Лінкольна, при якому віскі фільтрується через шар деревного вугілля товщиною в кілька футів перед зберіганням. Цей процес також називається пом'якшенням деревного вугілля і призначений для пом'якшення віскі.

Чого багато хто не знав: творець Джека Деніела не був білим проповідником, як часто повідомляють, а насправді був чорним рабом.

Часто цю історію розповідають наступним чином: в 1850-х роках Джаспер Ньютон найняв Деніела (на прізвисько Джек) 14-річним хлопчиком у проповідника і пальника для віскі на ім'я Ден Колл. Священик був зайнятий. Але коли він зрозумів, що молодий Джек щось задумав, Він пояснив йому, як йому самому вдалося спалити віскі. Джек Деніел зміг купити собі ділянку в 1866 році, що належить нинішньому винокурному заводу.

Але насправді це був зовсім не сам проповідник Ден колл Джек, який навчив Джека Деніела палити віскі, а його раб, людина на ім'я Натан Грін. "Дядько", - так прозвали раба, кажуть, був одним з кращих виробників віскі в цьому районі.

До 1910 року виробництво можна було виробляти в Лінчбурзі / Теннессі, потім заборона на продаж алкоголю припинила будь-яке подальше виробництво. Переїзд в Сент-Луїс, штат Алабама, допоміг лише в короткостроковій перспективі: в 1920 році заборона поширилася по всій території Сполучених Штатів Америки. Тільки після Другої світової війни Jack Daniels відновив виробництво. В результаті компанія швидко піднялася до світового бренду.

4 287.36 грн.

Характеристики Віскі Jack Daniel's Old No.7 3 л 40%

Доп. Характеристики
Бренд Jack Daniel's
Брендлайн Jack Daniel's
Вид теннесійський віскі
Витримка 4 - 7 років
Група Віскі і Бурбон
Категорія Бленд
Колір Бурштиновий
Країна(регіон) США
Міцність 40%
Об `єм 3
Регіон Теннессі
Сегмент Алкогольні напої
Температура подачі 18 °С
4 287.36 грн.

Схожі напої

Віскі Jack Daniel's Old No.7 3л 40% без гойдалки

Віскі Jack Daniel's Old No.7 3л 40% без гойдалки

Jack Daniel's - легендарний віскі, що міститься в дубових бочках у штаті Теннессі, США. Jack Daniel's - один з найвідоміших і найпопулярніших брендів у світі, сім'я Jack Daniel's представлена 3 видами: популярний - Jack Daniel's Tennes..

4 083.84 грн.

Активність покупців