Віскі Jameson Irish Whiskey 4,5 л 40%

Віскі Jameson Irish Whiskey 4,5 л 40%
В наявності
Доставимо за 2 дні
Jameson Виробник: Jameson
7 146.72 грн.

Опис Віскі Jameson Irish Whiskey 4,5 л 40%

Віскі Jameson Irish Whiskey 4,5 л 40%


Джеймсон (Jameson) один з найвідоміших ірландських віскі. Так Ірландія є однією з найважливіших країн віскі поряд з Шотландією. При цьому, перш за все, це давня традиція змішування, яка надає багатьом розливів особливу привабливість. Одним з основних виробників високоякісних сумішей і солодів є винокурний завод Jameson, з яким ми хочемо трохи докладніше ознайомитися сьогодні.

Знову і знову знавці обговорюють питання про те, чи дійсно віскі родом з Шотландії або з Ірландії. Чималу частку в цій триваючій дискусії, ймовірно, зіграє Джон Джеймсон, засновник віскі Jameson. Саме він спалив віскі в Ірландії, але родом з Шотландії.

Перед еміграцією в 1770 році він одружився на знаменитій родині віскі Хейг. Отже, він вже мав глибокі знання в ремеслі дистиляції, коли прибув до Ірландії. Не дивно, що він швидко зробив собі ім'я на Ірландській сцені віскі і незабаром відкрив свій перший лікеро-горілчаний завод.

Як і багато інших винокурні, Джеймсон довгий час залишався в сімейній власності і неодноразово передавався у спадок дітям і онукам. Таким чином, Джон привів двох своїх синів Джона і Вільяма до сімейного бізнесу досить рано. Вони не тільки забезпечували безперервність роботи, але і постійно вносили інновації у виробничий процес. Так, наприклад, Джон був пов'язаний з дочкою Роберта Штейна. Він, серед іншого, винайшов колонні кадри, що дозволило забезпечити безперервний процес горіння.

У наступні роки Джон Джеймсон-старший купив більше винокурень, в тому числі на Боу-стріт, в самому центрі Дубліна, і на Марроубоун-лейн. До цього початкового розширення приєдналися інші, що дозволило значно збільшити виробництво в наступні роки. В ході цього також було налагоджено співпрацю із зерновими винокурнями, продукція яких використовувалася для виробництва власної суміші.

Завдяки економічній майстерності Джона Джеймсона-старшого, компанії також вдалося провести важкий з економічної точки зору час на початку 20-го століття. Через приголомшливі події, такі як заборона, світові війни та війна за незалежність Ірландії, багатьом винокурням довелося припинити свою роботу.

Джон Джеймсон рано усвідомив прикмети часу і знав, що йому потрібно забезпечити життєздатність своєї компанії завдяки співпраці з великими виробниками віскі. Так вийшло, що Джеймсон об'єднався з John Power & Son, а також з Distilleries Co. в ірландську групу дистиляторів в 1966 році. Це злиття має міцно сформувати світ ірландського віскі і допомогти зацікавленим партнерам як на національному, так і на міжнародному ринку. Потім в 1968 році також були вперше представлені пляшки під назвою Джеймсон.

Навіть після того, як лікеро-горілчаний завод на Боу-стріт закрився в 1971 році, а виробництво було взято на себе компанією John Power & Son, показники продажів знову значно зросли. Ось чому в 1975 році все виробництво було перенесено на лікеро-горілчаний завод Мідлтона недалеко від Кірка. Сьогодні занедбані винокурні Дубліна все ще можна відвідати як музей.

Дивлячись на цифри, швидко стає ясно, що віскі Джеймсон є одним з найгучніших Імен на ірландському ринку. Виробництво становить майже 75% від обсягу продажів в країні. Це пов'язано не тільки з успішною маркетинговою стратегією, але, перш за все, з типовим ароматом розливів Джеймсона. Стандартна розлив Jameson має репутацію яскравого прикладу міцної ірландської суміші в професійних колах. Він на 50% складається з віскі, виробленого в горщиках, і на 50% з зерна, отриманого з стовпців.

Зберігання зазвичай здійснюється в бочках для бурбону з першою заливкою. Це надає віскі його типову м'якість. Крім того, приблизно десятивідсоткова частка інгредієнтів суміші надходить з діжок хересу.

7 146.72 грн.

Характеристики Віскі Jameson Irish Whiskey 4,5 л 40%

Доп. Характеристики
Бренд Jameson
Брендлайн Віскі Jameson
Вага, кг. 7,9
Вид Бленд
Витримка 5 - 7 років
Група віскі і Бурбон
Категорія Бленд
Колір теплий, Золотий захід сонця
Країна(регіон) Ірландія
Міцність 40%
Об `єм 4,5
Регіон Мідлтон
Сегмент алкогольні напої
Температура подачі 18-20°C
7 146.72 грн.

Активність покупців