Віскі Lambron Castle 8 років 0,5л 40%

Віскі Lambron Castle 8 років 0,5л 40%
В наявності
Доставимо за 2 дні
ЗАМОК ЛАМБРОН Виробник: ЗАМОК ЛАМБРОН
278.88 грн.

Опис Віскі Lambron Castle 8 років 0,5л 40%

Віскі "Lambron Castle" 8 років 0,5л 40%

Купити Віскі "Lambron Castle" 8 років 0,5л 40% в асортименті та замовити за найкращими цінам можна на нашому сайті BestDrinks.


Онлайн-гіпермаркет BestDrinks пропонує велику колекцію Віскі"Lambron Castle" 8 років 0,5л 40%, яка припаде до смаку як знавцям і цінителям цього напою, так і тим хто тільки починає з ним знайомитися. Ми презентуємо виключно ліцензовану продукцію від провідних брендів, які вже заслужили визнання на світовому ринку, а тепер їхню продукцію зможе повною мірою оцінити та купити Віскі"Lambron Castle" 8 років 0,5л 40% Київ, Чернігів, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Тернопіль, Хмельницький, Львів, Запоріжжя, Полтава, Суми, Франківськ, Луцьк та Україна. У нас ви можете купити Віскі "ЗАМОК ЛАМБРОН" 8 років 0,5л 40% за максимально доступною ціною, з доставкою до всіх міст країни: Дніпро, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя та інші. У нашому магазині вас здивує доступна ціна на віскі, відмінна якість продукції та сервісу.

  • В онлайн-гіпермаркет BestDrinks ви можете придбати Віскі "Lambron Castle" 8 років 0,5л 40% за приємною ціною, а широкий асортимент дозволить кожному знайти свій ідеальний напій.
  • Якість та справжність товару підтверджені сертифікатами, а сама продукція пройшла найсуворіший відбір, перш ніж потрапити до нас на полиці.
  • Кожен місяць ми оновлюємо акційні пропозиції, щоб ви могли ознайомитися з усім спектром видів алкогольних напоїв, не завдаючи удару по кишені.
  • Ми пропонуємо велику лінійку алкоголю власного імпорту, який можна придбати ексклюзивно в BestDrinks.
  • Купити Віскі "Lambron Castle" 8 років 0,5л 40% у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Львові можна як у центрі видачі БестДринкс, так і в онлайн-гіпермаркет з можливістю доставки. Замовлення можна сплатити зручним для вас способом.
  • Оператори онлайн-гіпермаркет BestDrinks дадуть відповіді на всі ваші запитання щодо Віскі "Lambron Castle" 8 років 0,5л 40%, а кависти в маркетах допоможуть підібрати алкогольні напої виходячи з ваших смакових уподобань та особливостей заходу.
278.88 грн.

Характеристики Віскі Lambron Castle 8 років 0,5л 40%

Доп. Характеристики
Бренд Lambron Castle
Брендлайн Віскі Lambron Castle 8 років 0,5л
Вага, кг. 0,9
Вигляд Бленд
Витримка 8 років
Група Віскі та Бурбон
Категорія Бленд
Колір Золотистий
Країна(регіон) Вірменія
Міцність 40%
Регіон Ачапняк
Сегмент Алкогольні напої
Температура подачі 20-25 ºC
278.88 грн.

Активність покупців