Віскі The Busker Single Grain 0,7 л 44,3%

Віскі The Busker Single Grain 0,7 л 44,3%
В наявності
Доставимо за 2 дні
The Busker Виробник: The Busker
1 882.56 грн.

Опис Віскі The Busker Single Grain 0,7 л 44,3%

Віскі The Busker Single Grain 0,7 л 44,3%

"Busker" -молодий Ірландський бренд віскі, який зумів за короткий час стати дуже популярним як серед широкого кола споживачів, так і з середовищі віскі-ентузіастів. Джон Ремзі, майстер льоху "Royal Oak Distillery" так охарактеризував віскі "Busker": "це сучасний ірландський віскі, який спонукає вийти за рамки і лінії історії і написати нову історію. Це віскі для тих, у кого завжди є чим поділитися, ідеально підходить для тих, хто цікавиться смаками, жадає натхнення і якісний ірландський віскі, що не має аналогів».

Busker TRIPLE CASK-унікальний віскі, що поєднує ірландські традиції виробництва з інноваційними та сучасними технологіями. Головна особливість цього віскі-витримка в трьох різних бочках. Спершу віскі поміщають в бочки з – під бурбона, а після цього-на довитримку в бочки з-під Марсали. Фінальний же етап витримки майбутній Busker TRIPLE CASK проводить в бочках з-під хересу. Такий метод витримки збагачує віскі нотками кураги, шоколаду, спецій, тропічних фруктів і тютюну.

1 882.56 грн.

Характеристики Віскі The Busker Single Grain 0,7 л 44,3%

Доп. Характеристики
Бренд The Busker
Вага, кг. 1,2
Вид односолодовий
Витримка Немає
Група віскі і Бурбон
Категорія Односолодовий
Колір блідо-солом'яний
Країна(регіон) Ірландія
Міцність 44,30%
Регіон Ірландія
Сегмент алкогольні напої
Температура подачі 20-22 ° з
1 882.56 грн.

Схожі напої

Виски The Busker Single Malt 0,7 л 44,3%

Виски The Busker Single Malt 0,7 л 44,3%

Виски The Busker Single Malt 0,7 л 44,3% «Busker» – молодой ирландский бренд виски, сумевший за короткое время стать очень популярным как среди широкого круга потребителей, так и с среде виски-энтузиастов. Джон Рэмзи, мастер погреба «Royal Oa..

1 882.56 грн.

Активність покупців